loader

Oferta ratalna

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób, dla których stały, miesięczny koszt opieki trenera i dietetyka jest elementem, którego nie jest w stanie udźwignąć ich budżet domowy, przygotowaliśmy ofertę kredytową, pozwalająca na sfinansowanie metamorfozy w niskich, miesięcznych ratach.

Oferujemy Państwu możliwość finansowania naszych usług w szybki i prosty sposób, w formie dogodnych rat. MediRaty pozwolą Państwu sięgnąć po metamorfozę już dziś, a koszty naszych usług rozłożyć na 12, 24, 36, 48 lub 60 rat. Możliwość finansowania kosztów metamorfozy nawet do 50.000 zł! Potwierdzenie zdolności kredytowej w przypadku systemu MediRaty jest proste i trwa zaledwie 4 minuty. Miesięczna rata JUŻ OD 128 PLN !

Jak sprawdzić wysokość raty?

KROK 1: Zgłosić się na trening wstępny do naszej firmy, aby ustalić, w jakim czasie możemy przeprowadzić metamorfozę i dojść do zadowalających obydwie strony efektów (koszt spotkania to 150zł)

KROK 2: Po przedstawieniu przez firmę Lion Group kwoty potrzebnej do wykonania kompleksowej metamorfozy zgłosić się do operatora Mediraty w celu uzyskania oferty lub skorzystać z poniższego narzędzia, pozwalającego obliczyć ratę oraz złożyć wniosek w szybki i prosty sposób. Ofertę ratalną jak również umowę otrzymuje się "bez wyjścia z domu", dzięki profesjonalnej obsłudze operatora.

SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ MIESIĘCZNEJ RATY >