loader

Oferta ratalna

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób, dla których stały, miesięczny koszt opieki trenera i dietetyka jest elementem, którego nie jest w stanie udźwignąć ich budżet domowy, przygotowaliśmy ofertę kredytową, pozwalająca na sfinansowanie metamorfozy w niskich, miesięcznych ratach.

Oferujemy Państwu możliwość finansowania naszych usług w szybki i prosty sposób, w formie dogodnych rat. MediRaty pozwolą Państwu sięgnąć po metamorfozę już dziś, a koszty naszych usług rozłożyć na 12, 24, 36, 48 lub 60 rat. Możliwość finansowania kosztów metamorfozy nawet do 50.000 zł! Potwierdzenie zdolności kredytowej w przypadku systemu MediRaty jest proste i trwa zaledwie 4 minuty. Miesięczna rata JUŻ OD 128 PLN !

Jak powstaje oferta ratalna?

KROK 1: Należy zgłosić się na trening wstępny do naszej firmy, aby ustalić, w jakim czasie możemy przeprowadzić metamorfozę i dojść do zadowalających obydwie strony efektów (koszt spotkania to 150zł)

KROK 2: Nasza kompleksowa forma obslugi (treningi personalne, opieka dietetyka, karnet do ośrodka) dają kwotę miesięczną, którą przedstawiamy podopiecznemu w raporcie (w ciągu 48h od dnia treningu wstępnego).

Jeśli zasugerowana kwota miesięczna jest za wysoka, nasza firma podaje cenę za całą metamorfozę (mnożymy kwotę przez liczbę miesięcy, potrzebnych do wykonania pełnej metamorfozy), a tą podopieczny może rozłożyć w czasie i spłacić w okresie 12/24/36/48/60 miesięcy - dzięki wygodnym i przystępnym ratom.

KROK 3: W celu otrzymania oferty należy głosić się do operatora Mediraty lub skorzystać z poniższego narzędzia, pozwalającego obliczyć ratę oraz złożyć wniosek w szybki i prosty sposób. Ofertę ratalną jak również umowę otrzymuje się "bez wyjścia z domu", dzięki profesjonalnej obsłudze operatora.

SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ MIESIĘCZNEJ RATY >